Heb je eerder Fiets 1 en Fiets 2 gevolgd en wil je je technische kennis verder verfijnen en actualiseren? In deze praktijkgerichte en eigentijdse opfrissingscursus blijf je mee met de nieuwste ontwikkelingen binnen de fietssector.
Tijdens deze cursus, met les om de drie weken, werk je intensief aan het onderhoud en de herstelling van je eigen fiets. Je leert courante problemen herkennen, efficiënte oplossingen toepassen en nieuwe technieken correct uitvoeren. Dankzij de sterke focus op praktijkervaring bouw je extra vertrouwen op in het zelfstandig onderhouden en herstellen van fietsen. Of je nu rijdt met een moderne e-bike, sportieve racefiets, stevige mountainbike of comfortabele stadsfiets: alle types fietsen zijn welkom in dit veelzijdige atelier.
Deze cursus is ideaal voor enthousiaste fietsliefhebbers, handige doe-het-zelvers en professionals die hun technische kennis willen blijven uitbreiden binnen een voortdurend veranderende sector.
Om in deze cursus te kunnen instappen, raden we sterk aan om eerst Fiets 1 (Opbouwen en afstellen fietsen en Onderhoud fietsen) + Fiets 2 (Diagnose en herstelling) te volgen. Je mag je voorkennis ook bewijzen met andere attesten of diploma’s, of een vrijstellingsproef afleggen.
De prijs is samengesteld uit:
Aantal lestijden: 40 (inclusief evaluatie en deliberatie)
Heb ik recht op een korting of een ander voordeel?
10 september 2026 - 25 maart 2027
10 september 2026 - 25 maart 2027
7 september 2026 - 22 maart 2027
10 september 2026 - 25 maart 2027
17 september 2026 - 18 maart 2027