Engels 3 - levensgenieters deel 6

Officiële benaming: Engels Richtgraad 2 (ERK B1) - Engels Threshold 1 Schriftelijk ODB-Y00727-008

Develop the essential communication skills needed to build and sustain relationships! 
 
Engels is overal: op tv, op vakantie, online... Als taalgebruiker Engels ben je ondertussen al best zelfstandig maar je hebt nog heel wat te leren! 
 
Met deze cursus bouwen we verder op wat je eerder al hebt gezien: je combineert nieuwe  
praktische woordenschat met iets meer Engelse grammatica. Door je voorkennis kan je je ondertussen al zelfstandig uit de slag trekken, je leert nu een gesprek onderhouden en je verstaanbaar maken in allerlei verschillende situaties. 
 
De cursus Engels voor levensgenieters is praktijkgericht: samen met de leerkracht en de andere cursisten bouw je spreekdurf op en leer je de taal aan de hand van alledaagse situaties en herkenbare voorbeelden. 
 
De cursus Engels voor levensgenieters gaat elke 2 weken door. 
 
Wat leer je in deze cursus? 

  • Je leert praktische woordenschat om je eigen mening te geven, argumenten te gebruiken en gevoelens uit te drukken
  • Je kan complexere gesprekken voeren en onderhouden
  • Je kan je redden in de meeste situaties die je tegenkomt tijdens het reizen of op het werk
  • Je kan reageren op onverwachte situaties
  • Je bouwt kennis op over grammatica zoals vraagzinnen, werkwoordsvormen, woordsoorten... 
  • Je bouwt kennis op over de Engelse cultuur zoals die in de Engelse taalgebieden, the English way of life, het alledaagse leven, relaties... 

Deze module is het tweede deel van dit niveau. Om in het volgende niveau te kunnen starten, moet je ook het voorgaande deel succesvol hebben afgerond.

Je hebt aantoonbare voorkennis omdat je het deelcertificaat van het voorgaande niveau behaalde. Heb je voorkennis maar geen certificaat? Leg dan een niveautest af. Op basis van je resultaat oriënteren wij je naar het juiste niveau en kan je met een vrijstellingsproef toegelaten worden tot de cursus. 

€ 141

De prijs is samengesteld uit:

  • Het wettelijk inschrijvingsgeld: € 135
    (Onder voorbehoud van een decretale wijziging. Decretale wijzigingen primeren op het centrumreglement.)
  • Opleidingsbenodigdheden: € 6 (Inclusief kopieën, grondstoffen, software, platformen, diensten, ... en alle (digitaal) materiaal dat je in de lessen gebruikt of verbruikt). In de rubriek "Extra studiekosten" vind je een opsomming van andere benodigdheden die hierin niet zitten vervat maar die je wel nodig zal hebben.

Aantal lestijden: 60 (inclusief evaluatie en deliberatie)

Heb ik recht op een korting of een ander voordeel?

  • Controleer via de onderstaande link welke handboeken je nodig hebt. Overleg eerst met je leerkracht voordat je een handboek bestelt.
    Handboeken talen CVO Focus
  • Het digitaal lesmateriaal staat op Teams (e-learning omgeving) en kan je gratis downloaden.

Lesuren & locaties

Prijzen zijn onder voorbehoud van een decretale wijziging. Decretale wijzigingen primeren op het centrumreglement.
  • Donderdagmiddag
€ 141
incl. kosten