In deze cursus leer je een eenvoudig elektrisch schema met domotica uittekenen, rekening houdend met de behoeften en wensen van de klant. Je formuleert een voorstel aan de klant, maakt een eenvoudig eendraadschema en situatieschema en kiest componenten op basis van een uitvoeringsschema. Je leert hierbij ook eenvoudige basisfuncties automatiseren.
Volgende thema’s komen aan bod:
Bij dit alles raadpleeg je technische bronnen (eendraadschema, situatieschema, technisch dossier, handleidingen, catalogi en andere documentatie,…) en hou je rekening met de behoeften van de klant: je kan voorstellen aan de klant formuleren, je registreert verbruikte materialen en tijdsbesteding, je werkt efficiënt samen met alle betrokkenen, je rapporteert aan de klant, etc.
Je gebruikt de gepaste machines en gereedschappen en werkt altijd met het oog op veiligheid, milieu, energie, kwaliteit en welzijn.
Deze cursus wordt in e-learning georganiseerd.
Dit betekent dat een deel van de leerstof in afstandsonderwijs wordt aangeboden, begeleid en geëvalueerd. We voorzien een aantal contactlessen met zeker een opstart- en afsluitmoment op het einde van de cursus, je vindt de data in het uurrooster.
Om te starten moet je geslaagd zijn voor de cursus Aarding, teller, elektrisch bord, diagnose (residentieel en tertiair). Je mag je voorkennis ook bewijzen met andere attesten of diploma’s, of een vrijstellingsproef afleggen.
We raden aan om de modules te volgen in de volgorde van onze modeltrajecten. Zo kan je je kennis stapsgewijs opbouwen en je slaagkansen versterken.
De prijs is samengesteld uit:
Aantal lestijden: 40 (inclusief evaluatie en deliberatie)
Heb ik recht op een korting of een ander voordeel?
De aankoop van alle materiaal wordt in de eerste lessen besproken en kan doorheen de volledige opleiding verder gebruikt worden.
Deze cursus behoort tot ons cursusaanbod maar op dit moment kan je hiervoor nog niet (of niet meer) inschrijven.
Tegen midden december 2026 verschijnt het nieuwe cursusaanbod voor januari 2027 op onze website. Vanaf dan kan je ook inschrijven, online via onze website of aan één van onze balies te Lokeren, Sint-Niklaas, Dendermonde of Temse.
Kan je een bepaalde cursus niet terugvinden? Neem dan gerust contact met ons op via de knop ‘Ik heb een vraag’. We helpen je graag verder!