Minicursus Italiaans voor beginners

Officiële benaming: Italiaans Richtgraad 1 (ERK A2) - Open module Italiaans Richtgraad 1 en 2

Buongiorno, benvenuti in Italia! 

Jezelf voorstellen? Iets bestellen op restaurant? De weg vragen? Een kamer reserveren? In 3 lessen leer je een basis Italiaans spreken in herkenbare situaties op een ontspannen en toegankelijke manier. We oefenen met korte dialogen en eenvoudige zinnen die je onmiddellijk kan toepassen.  Zo nu en dan voegen we een klein Italiaans momentje toe zodat je de taal niet alleen leert, maar ook een beetje proeft. 

Deze minicursus Italiaans voor beginners is volledig gericht op doen en spreken. 

Wat leer je in deze cursus? 

  • De belangrijkste uitspraakregels:  Come si pronuncia?
  • Jezelf voorstellen: Mi chiamo Lorenza, e tu?
  • Een kamer reserveren: Vorrei una camera per una notte.
  • Vragen waar iets is: Dov’è il bancomat?
  • Pijn uitdrukken: Mi fa male la testa.
  • Kledij kopen: Sto cercando una giacca marrone.
  • Iets bestellen op restaurant: Per me le lasagne vegetariane, grazie. 

Voor deze cursus is er geen vereiste voorkennis. 

€ 45

De prijs is samengesteld uit:

  • Het wettelijk inschrijvingsgeld: € 40
    (Onder voorbehoud van een decretale wijziging. Decretale wijzigingen primeren op het centrumreglement.)
  • Opleidingsbenodigdheden: € 5 (Inclusief kopieën, grondstoffen, software, platformen, diensten, ... en alle (digitaal) materiaal dat je in de lessen gebruikt of verbruikt). In de rubriek "Extra studiekosten" vind je een opsomming van andere benodigdheden die hierin niet zitten vervat maar die je wel nodig zal hebben.

Aantal lestijden: 10 (inclusief evaluatie en deliberatie)

Heb ik recht op een korting of een ander voordeel?

Voor het cursusmateriaal en extra’s betaal je 5 euro. 

Lesuren & locaties

Opgelet

Deze cursus behoort tot ons cursusaanbod maar op dit moment kan je hiervoor nog niet (of niet meer) inschrijven.  
Tegen midden december 2026 verschijnt het nieuwe cursusaanbod voor januari 2027 op onze website. Vanaf dan kan je ook inschrijven, online via onze website of aan één van onze balies te Lokeren, Sint-Niklaas, Dendermonde of Temse. 

Kan je een bepaalde cursus niet terugvinden? Neem dan gerust contact met ons op via de knop ‘Ik heb een vraag’. We helpen je graag verder!